• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Учнівське самоврядування

План роботи МЦ
2013/2014 н.р.

Вибори президента Молодіжного Центру

/Files/images/IMG_1764.jpg

/Files/images/IMG_1766.jpg

/Files/images/IMG_1776.jpg

/Files/images/IMG_1778.jpg

/Files/images/IMG_1781.jpg

/Files/images/IMG_1783.jpg

/Files/images/IMG_1784.jpg

/Files/images/IMG_1789.jpg

/Files/images/IMG_1795.jpg

/Files/images/IMG_1797.jpg

/Files/images/IMG_1798.jpg

/Files/images/IMG_1810.jpg

/Files/images/IMG_1811.jpg

/Files/images/IMG_1817.jpg

/Files/images/IMG_1824.jpg

Вибори президента Молодіжного Центру

(Святково прикрашена зала, грає музика, на сцену виходять ведучі)

І. Доброго вечора, шановне ліцейне панство!Доброго вечора всім, кого знову зібрала дружня ліцейна родина!

Привіт ліцей! Ось і промайнуло літо, канікули, сонце, пляжі, відпочинок… Та попереду на вас чекає дуже багато цікавого, попереду в нас цілий рік ліцейного життя! А цікавішого і веселішого місця, ніж наш ліцей, годі і шукати!

І сьогодні наша дружня ліцейна родина знову разом, знову в нас в ліцеї свято! І свято неабияке, а свято, що за роки існування ліцею стало доброю традицією. Сьогодні ліцей вкотре обирає свого президента!Ліцей обирає людину, яка буде представляти нас і наші інтереси перед адміністрацією та вчителями, яка буде турбуватися про наш добробут, наше навчання, наше дозвілля! Людину, яка стане візитною карткою нашого навчального закладу на цілий рік і поведе громаду ліцеїстів за собою.

А чи знаєте ви, що слово президент походить від латинського «той, хто сидить попереду»?

Посада президента учнівського самоврядування дуже і дуже відповідальна, та нам це не страшно, бо наш ліцей – це невичерпне джерело талантів і цього року в нас знову чотири прекрасні кандидати і вже настав час з ними познайомитись. Тож зустрічайте – кандидати на пост президента «Республіки Добра»!

Гнатенко Карина Костянтинівна – кандидат від 10 (і) класу. Народилася 17 лютого 1997 року. Заповітною мрією Карини є отримання якісної освіти, а у ліцеї вона бере активну участь в спортивних змаганнях, всеукраїнських предметних конкурсах: «Кенгуру», «Лелека», «Пазл», нагороджена дипломом за перемогу у акції «Молодь за здоровий спосіб життя». В минулому році була обрана до Ради старшокласників, набравши найбільшу кількість балів.

Мовчан Валерій Анатолійович – кандидат від 10 (б) класу. Веселий, активний хлопець, який встигає скрізь і всюди, і навчатись на відмінно у ліцеї, і бути активним учасником художньої самодіяльності в районному будинку культури. Валерій отримував відмінні результати з фізичного конкурсу «Левеня», математичного «Кенгуру», з інформатики «Бобер». Він брав участь в обласних етапах учнівських олімпіад, предметних турнірах, наукових конференціях, спортивних військово-патріотичних змаганнях. В минулому році був обраний до Ради старшокласників.

Костенко Владислав Вікторович – кандидат від 11 (і) класу. Народився 13 листопада 1995 року. У найближчому майбутньому планує закінчити ліцей на високому та достатньому рівнях, вступити до вищого навчального закладу та отримати юридичну освіту, яка, за словами Владислава, буде приносити йому не тільки хороший грошовий заробіток, а й задоволення. У перспективі мріє відкрити власну справу. А зараз Владислав захоплюється грою на гітарі та співом пісень різних стилів, а також відвідує спортивну школу, де займається волейболом.

Гречко Анастасія Миколаївна – кандидат від 11 (б) класу, народилася під знаком Близнюків, їй імпонує в житті таке кредо «Хто захоче – той зуміє». Настя не лише відмінниця, а й обдарована особистість. Так, вона закінчила музичну школу зі спеціальності «фортепіано», учасниця ліцейного вокального колективу «Вокальний екстрим», ліцейної команди КВК «Браво», танцювального колективу «Квітка» при районному будинку культури. Вона мріє після закінчення ліцею отримати професію вчителя хімії, вірить в те, що ліцей їй в цьому допоможе

Я представили вам цьогорічних кандидатів. Зараз проведемо жеребкування для визначення нумерації виступів наших шановних представників.

(проведення жеребкування)

Оголошується І етап виборів – представлення своєї передвиборчої програми.

Запрошуємо до виступу:

1

2

3

4

Отже, ми з вами ще раз ознайомилися з передвиборчими програмами наших кандидатів і, можливо, де в кого виникли до них запитання. Будь ласка, сформулюйте своє питання, щоб воно було зрозумілим і коректним.

(запитання від аудиторії)

Після промов кандидатів стало зрозумілим, що вони багато що запланували. А от мені особисто цікаво, чи вміють вони вирішувати конкретні проблеми, чи лише будують плани на майбутнє?зараз у кандидатів буде слушна нагода продемонструвати свої лідерські якості. Їм пропонуємо для вирішення декілька проблемних ситуацій, що можуть трапитись у ліцейному житті.

Кожен кандидат по черзі обирає собі ситуацію, має хвилину для роздумів, а потім повинен прокоментувати своє рішення поставленої проблеми.

(Вирішення проблемних ситуацій)

Як відомо, кожному лідеру, кожному керівникові досить часто доводиться виступати з різними промовами та зверненнями. І я вважаю, що буде досить доречного останнім випробування для наших кандидатів зробити конкурс «Оратор». Шановні кандидати, вам пропонується обрати собі тему виступу. Це будуть висловлювання відомих людей. Вам дається одна хвилина на роздуми, після чого ви повинні будете висловити свою думку щодо висловлювання, прокоментувати його. Час виступу - до трьох хвилин.

(Виступи)

Ми вже зрозуміли, що наші кандидати є достойними зайняти посаду президента, але для остаточного закріплення свого успіху вони мають ще й групи підтримки, які працювали протягом всієї передвиборчої кампанії, а сьогодні вони ще й представляють до вашої уваги свої виступи на захист свого кандидата. Отож запрошуємо групу підтримки

(виступи)

Ось і добігли свого кінця передвиборчі змагання. Кандидати показали на ваш розсуд свої здібності, але вибір залишається за вами.

Зараз настає найвідповідальніший момент цього вечора – голосування. Кожен ліцеїст повинен зробити свій вибір!

Умови голосування наступні:

Кожен ліцеїст отримує бюлетень з прізвищами кандидатів. Напроти того, за кого ви голосуєте, ви повинні поставити відмітку. Якщо в бюлетені буде більше ніж одна відмітка, то він вважається недійсним.

Бажаємо вам зробити правильний вибір. Свої бюлетені ви можете отримати в учителів за столами реєстрації. Через деякий час всіх запрошуємо на оголошення результатів

(Голосування)

Ми вітаємо вас з тим, що чергові вибори президента Молодіжного Центру відбулися! Запрошуємо кандидатів на сцену. Президентом Республіки Добра, президентом МЦ, президентом учнівського самоврядування став/ла

(Нагородження)

І ще одна відповідальна та хвилююча мить – новообраний президент складає клятву вірності своїм виборцям, своїй програмі.

Клятва президента

Я,________________________, новообраний президент молодіжного самоврядування, дякуючи вам за довіру і увагу, перед лицем своїх виборців урочисто клянусь: свято виконувати всі положення своєї програми, слухати і виконувати накази своїх виборців, докласти всіх зусиль, щоб життя в ліцеї стало цікавішим і змістовнішим. І якщо я порушу свою клятву, хай упаде на мене гнів ліцеїстів.

Запрошуємо всіх на святкову дискотеку.

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ

/Files/images/Самоврідування.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 286

Коментарi

 • eminiKedy

  2013-10-31 01:25:54

  [url=http://www.immef.com]Mulberry Sale[/url] [url=http://www.skdprod.com]Mulberry Bags[/url] [url=http://www.hk-iscap.net]Mulberry Handbags[/url]...

 • PoorbdeKKen1

  2013-08-04 02:55:39

  cheap cigarette online [url=http://blogovk.com/index/8-39219 ]cheap cigarette online[/url] cheapest cigarettes cheapest cigarette [url=http://majestik.at.ua/index/8-3454 ]cheapest cigarette[/url] cheapest cigarette cheapest cigarettes [url=http://gsmegypt.net/vb/showthread.php?42174-cheap-cigarette-buy-cheap-cigarettes&p=231077#post231077 ]cheapest cigarette[/url] cheap cigarettes online buy cheap cigarettes [url=http://web-zarabotok.ucoz.org/index/8-2647 ]cheap cigarettes online[/url] cheap cigarettes online cheapest cigarette [url=http://eafail...

 • diedaudina

  2013-07-14 16:25:15

  So you have a bike and you're prepared to start on your how to loose weight cycling programme. It works being a stair stepper, but a lesser version of a single. To raise the resistance, hold a barbell across the shoulders. latest boxingnews hbo live boxing sweet science of boxing boxing fights in los angeles boxing donaire fight cat box boston boxing the fight with pacquiao latest scores championship boxing rankings boxing news latest results boxing official website purple boxing gloves boxingg latest news on boxing fights boxing hbo boxing free boxing results live www...

 • diedaudina

  2013-07-14 07:54:19

  Some think genetics really are a source and others think that it's something to complete with chemical imbalances inside the brain. Exercise is an integral part associated with a weight-loss regimen. This remedy begins working quickly which is an instant remedy when you've got very little else. boxing match pro boxing gloves boxing sports news boxing scedual photos boxers boxingnrws live boxing schedule boxingnewa hbo boxong boxing nonito boxing depot live scores boxing latest sports news boxing...

 • diedaudina

  2013-07-13 21:14:40

  Choose to not binge drink themselves and help others never to do it. If this continues on on an extended amount of time, it may result in dangerous health issues including muscle wasting plus an inability to construct health muscle. These resorts are called as healthy resorts because this camp affords nothing apart from health. boxing weight classes rios fight boxing shcedule boxing videos boxing shcedule boxing news latest la kickboxing hbo sports boxing news boxing gloves latest boxing fights boxingmews...

 • diedaudina

  2013-07-13 12:54:08

  Dancing from a sort offers an advantage over other forms of exercise: it's fun. All the above information needs to be helpful all of the who are really willing to possess information on the previously discussed topic. Aerobics is fantastic fun for high cognitive functioning. boxing club san diego boxing in los angeles box hbo boxing live free schedule for boxing fight boxing exercises thai boxing shorts hbo news boxing professional boxing boxing dvds for sale pacquiao boxing video hbo boxing results...

 • diedaudina

  2013-07-13 08:58:23

  How often times have you heard a person say they may be overweight given that they use a slow metabolism. A Frozen banana 95 calories frozen bananas: They taste great. As a result, when you go on an accident diet, one's body is alerted towards the 'famine'. muay thai watch free boxing matches online boxing today on tv hbo boximg latest on boxing boxing scedual boxing hand wraps boxing live online boxing results today latest boxing results uk cotto boxing boxing boxing everlast boxing gloves pacquiao...

 • diedaudina

  2013-07-13 06:12:48

  This complex, yet simple process has kept mankind alive since first of energy, before recent transfer of modern days to processed food. Through consistent training and conditioning of the body and endurance levels, the common person can adjust their self in a an extremely fit individual. The various instability-creating features of toning shoes may affect the mechanics of your respective walking gait, warns the American Council of Exercise, such as how your foot rolls off the soil. schedule boxing...

 • diedaudina

  2013-07-13 02:24:27

  While many diets have become helpful for dieters and still provide plenty of useful information, I recommend something different. At the conclusion with the two-week period, weigh yourself again within the morning and compare that result on the original number. The website Family Doctor recommends that you simply eat no less than 30 g of fiber every single day. boxing mitts hbo boxing free live boxing boxing news 24 7 news pacquiao boxing schedule fight schedule boxing boxing weight classes márquez...

 • diedaudina

  2013-07-13 00:21:10

  It is crucial that you decrease stress as stress management helps fat loss and overall well-being. Calorie counting programs have grown to be more polished and splashy since late19century chronilogical age of diet exploration. Study whether or not the diet requires you you can eat a particular mix of foods at specific times. boxing latest fight pink boxing gloves live boxing online free boxing rings latest boxing highlights november boxing schedule pro boxing gloves boxing in london boxing news latest...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.